همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان ناجا در مازندران

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری هیات ورزش های همگانی مازندران در مجتمع فرهنگی، آموزشی و تفریحی پردیس ناجا در ” خزرآباد ساری” خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد قربان نژاد” با اعلام این خبر، گفت: در اولین روز از هفته نیروی انتظامی با عنوان “بصیرت، ولایت مداری، ایثار و شهادت” برابر برنامه زمانبندی و روز شمار، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور خانواده کارکنان ستاد انتظامی استان و شهرستان ساری در محل مجتمع فرهنگی، آموزشی و تفریحی پردیس ناجا در خزرآباد ساری برگزار شد .

وی تصریح کرد: پس از پیاده روی خانواده ها در طول مسیر ساحلی و جنگلی مجتمع، اجرای برنامه های فرهنگی شاد و ورزش های همگانیف برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، مسابقه طناب کشی و ….. از جمله برنامه های جانبی این همایش بوده است .

رئیس ستاد بزرگداشت هفته ناجا در مازندران، اظهار کرد : در این همایش با برگزاری مراسم قرعه کشی به نفرات برگزیده هدایایی از جمله دوچرخه، لوازم خانگی و پوشاک و لباس ورزشی اهدا شد .

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: ویزیت رایگان و ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت کنندگان در این همایش از دیگر برنامه های همایش بوده که با استقبال کارکنان و خانواده های آنان همراه بوده است .