ورزش صبحگاهی در محوطه اداره کل ورزش و جوانان مازندران

عکاس (زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

ورزش صبحگاهی کارکنان ورزش و جوانان مازندران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش باحضور احمد حسین زادگان استاندار، حسن رنگرز -مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و روهام ابوطالبی- رئیس هیأت ورزش‌های همگانی مازندران در محوطه اداره کل برگزار شد.

حسین زادگان استاندار مازندران در جمع کارکنان اداره کل ورزش و جوانان حاضر شده بود ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، با اهدای گل از زحمات خادمین ورزش استان تقدیر بعمل آورد.
مدیرکل ورزش و جوانان نیز در جمع کارکنان این اداره کل گفت : به مناسبت گرامیداشت این هفته حدود 1000 برنامه فرهنگی ورزشی در سراسر استان اجرا خواهد شد.
دکتر رنگرز بیان داشت : مصادف شدن هفته وحدت و هفته تربیت بدنی و ورزش قابل توجه است چراکه پیام ورزش همدلی، وحدت و صلح است.
وی افزود؛ همکاران خدوم ورزش و جوانان در افتخارات ورزشی استان سهیم هستند و این تلاش چه به لحاظ کمی و چه کیفی تاثیرگذار بود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد؛ گواهی می دهم همکاران ما در استان با حداقل امکانات و ملزومات، از خود هزینه کردند تا بتوانند بر دفتر پرافتخار ورزش استان برگی جدید اضافه کند.
گفتنی است در پایان این مراسم که با همکاری هیات ورزش همگانی استان برگزار شد، تعدادی از همکاران ورزش و جوانان توسط استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان با اهدای هدایایی تجلیل شدند.