ویلچرانی جانبازان دفاع مقدس مازندرانی و تجدید میثاق با شهیدان در ساری

عکاس( دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

به گزارش ایثار واحد مازندران، در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ارج نهادن به رشادت های ایثارگران و تجدید میثاق با شهیدان، 41 تن از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس( اسطوره های صبر و پایداری) صبح روز پنج شنبه یکم مهر ماه از مقابل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به صورت پیاده روی در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری حضور یافتند و با نثار گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره همسنگران و همرزمان شهید خویش را گرامی داشتند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در حاشیه پیاده روی جانبازان عزیز طی گفتگویی اظهار داشت: جانبازان غیور و شجاع همانند دوران هشت سال دفاع مقدس، یک بار دیگر اقتدار و پایمردی خود را به نمایش گذاشتند.

ایشان افزود: شور و حال ایثارگری جانبازان گرانقدر، انسان را به یاد حماسه دفاع مقدس می اندازد دورانی که در تاریخ ماندگار شد و یک درس بزرگ برای همه ما به شمار میرود.

حجت الاسلام دکتر یوسف پور گفت: جانبازان ادامه دهنده راه شهدا هستند و این عزیزان نقطه قوت نظام و انقلاب محسوب می شوند و باید حفظ شوند و خاطرات آنان از دوران جنگ مستندسازی شده و برای جوانان امروز به تصویر درآید.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار داشت: مردم ما باید افتخار کنند که در جامعه ما چنین انسانهای فداکاری هستند که با عشق و علاقه در دفاع از کشور بزرگترین خدمت را کردند که در اذهان این ملت باقی خواهد ماند.

ایشان تصریح کرد: چیزی را که امروز از ایثارگران مشاهده می کنیم روحیه انقلابی، جهادی و ولایت مداری آنان است که بر هر فردی تأثیر می گذارد و بر قوام و دوام جامعه می افزاید. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اضافه کرد: ظلم ستیزی، بصیرت و مجاهدت را از این مردان بزرگ یاد بگیریم و سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

حجت الاسلام دکتر یوسف پور اذعان داشت: تا زمانی ادامه حیات داریم مدیون جانفشانی این غزیزان هستیم چرا که عزت و اقتدار نظام مزهون خون پاک شهیدان و ایثارگران است.

در مراسم پیاده روی جانبازان عزیز که به مناسبت چهل و یکم سال دفاع مقدس برگزار گردید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثاگران مازندران، فرماندار ساری، معاونین و جمعی از کارکنان بنیاد استان و شهرستان ساری حضور داشتند.