همراه با جشن انقلاب صورت گرفت

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ساری

مراسم جشن انقلاب و همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور خانواده های مازندرانی در ساری برگزار شد.

به گزارش بلاغ، مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح امروز با حضور پرشور خانواده های مازندران در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

در این مراسم، سالروز ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن اسلامی گرامی داشته و نوای الله اکبر و فجر پیروزی در ساری و دیگر مناطق مازندران طنین انداز شد.

اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی و خوانش سرود انقلاب و تقدیر از برترین های بخش ورزش مازندران از جمله بخش های همایش بزرگ خانوادگی در ساری بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز از انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلاب بی نظیر و حادثه بزرگ قرن ۲۰ در جهان یاد کرد.

حجت الاسلام یوسف یوسف پور با گرامیداشت آغاز جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ۱۲ بهمن ۵۷ حضرت امام راحل بعد از ۱۴ سال و پنج ماه تبعید با عزت و اقتدار از فرانسه به ایران اسلامی بازگشت.

وی افزود: ظرف ۱۰ روز انقلاب اسلامی ایران و انقلاب بی نظیر تاریخ با عنابت الهی و همت مردان و زنان ایران به پیروزی و به عنوان حادثه بزرگ قرن ۲۰ به ثبت رساند و ملت ایران فجر ۴۰ را با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده گرامی می دارد.

عباسعلی رضایی فرماندار ساری نیز با گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از مسئولان و برپاکنندگان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی تقدیر کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز از ساری به عنوان یکی از شهرهای المپیکی در ایران و جهان یاد کرد.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه یک سوم از مدال های خوش رنگ مسابقات توسط فرزندان مازندران کسب می شود افزود: ساری یکی از المپیک ترین شهرهای کشور است و در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی تاکنون توفیقات خوبی به دست آورده ایم.

وی ایجاد جاده سلامت و تقویت ورزش همگانی را از برنامه های شورای ورزش همگانی بیان کرد.

در این مراسم با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان، حکم بازنشستگی نعمت جهانشاهی، محمد یزدانی و اسماعیل نوروزی اهداء شد و موهبت مهدوی مدیرعامل بیمه روستاییان و عشایر و کشاورزان کشور نیز گفت: امروز شماری از بازنشستگان با دریافت حکم از مزایای و حقوق بازنشستگی بهره‌مند می شوند.

در این مراسم که با حضور پرشور خانوارهای ساروی برگزار شد، به قید قرعه به شماری از شرکت کنندگان جوایزی اهداء شد.