تیم فوتبال خونه به خونه بابل در یک بازی زیبا و تماشایی توانست با تک گل مهدی حنیفی  تیم قشقایی شیراز را شکست دهد و از سقوط رهایی یابد.

تیم فوتبال خونه به خونه با پیروی مقابل قشقایی حضور خود را در لیگ یک  قطعی کرد.

 به گزارش “ورزش سه” ، در ادامه رقابت های لیگ یک از هفته سی و دوم  دو تیم  خونه به خونه و قشقایی شیراز در ورزشگاه هفتم تیر شهر بابل  به قضاوت رضا مهدوی به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان اکبر میثاقیان  موفق شدند با تک گل مهدی حنفی که در دقیقه 68 به ثمر رسید  قشقایی را از پیش رو بردارد.

این گل از این جهت برای این تیم با ارزش بود که ماندن این تیم را در لیگ یک تضمین کرد و حالا اکبر میثاقیان باز هم در یکی دیگر از ماموریت هایش موفق شد این بار خونه به خونه بابل را  که در قعر جدول به سر  می برد از سقوط به لیگ دو نجات دهد.

این بازی درشرایطی برگزار می شد که بابلی ها در صورت پیروزی مقابل حریف شیرازی می توانستند خیال خودشان را از بابت ماندن در لیگ تا حد به طور قطع راحت کنند اما نتیجه این دیدار  از لحاظ جدولی چندان برای قشقایی تفاوتی نمی کرد.و به همین جهت بابلی ها  از انگیزه  بالاتری نسبت به قشقایی برخورددار بود .

حالا اکبر میثاقیان پس از کسب این برد بار ارزش خانگی در دو دیدار آینده باید به ترتیب شاگردانش را آماده رویارویی با دو تیم مس رفسنجان و کارو ن اروند خرمشهر بکند که دیدار آخر این تیم می تواند برای کارون اروند از اهمیت زیادی برخوردار است .

در حال حاضر بعد از اتمام هفته سی و دوم و نتایج به دست آمده حالا خونه به خونه بابت کسب این  پیروزی از  28 دیدار صاحب 28 امتیاز است و در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است و قشقایی شیراز از همین تعداد بازی 36 امتیاز کسب کرده و در رده نهم جدول جای گرفته است .

به این ترتیب با توجه به اینکه شهرداری ماهشهر 22 امتیازی است و فقط یک تیم از این جدول سقوط خواهد کرد خونه به خونه در لیگ یک ماندگار شد.