پیروزی تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل گل گهر در جام حذفی

عکاس(نیما نجف زاده) خبرگزاری تسنیم

 

در ادامه رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشورمان ، تیم‌های نساجی و گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف هم رفتند که در نهایت این مسابقه با برتری سه بر یک شاگردان ساکت الهامی به اتمام رسید تا قائمشهری‌ها هم به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها راه یابند.

سرمربی تیم نساجی:

این برد تقدیم هواداران نساجی

ساکت الهامی پس از برد شیرین مقابل گل گهر سیرجان گفت: این برد را به هواداران نساجی تقدیم می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی با گل گهر سیرجان که با برد این تیم و صعود به جمع هشت پایانی این رقابتها انجام شد، گفت: این برد را قبل از هر چیز به هواداران نساجی تقدیم می‌کنم که با وجود نداشتن زمین مناسب، حالا از تماشای بازی هم محروم شدند. امیدوارم این برد مقداری از این تلخی بکاهد. این را بدانند که سربازانشان جانانه جنگیدند. نساجی مازندران هویت استان ماست؛ هویت فوتبال ماست.

ساکت الهامی بازی تیمش را قابل تحسین دانست و گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و مستحق زدن سه گل مقابل گل گهر بودیم. بعد از گلی که گل گهر خورد، بازی را تحت کنترل گرفتند، ولی بعد از گل تساوی دوباره شرایط دست ما بود. نیمه دوم با تغییراتی که در نوع بازی انجام دادیم به گل رسیدیم و به نظرم در ضدحملات بیشتر هم می‌توانستیم بزنیم.

او در ادامه گفت: این شکست هیچ چیزی از ارزش‌های گل گهر کم نمی‌کند و همینطور امیرقلعه نویی که بزرگ تمام مربیان لیگ است. برای ما قابل احترام است و تیم خیلی خوبی دارد. شاید اگر ده بار دیگر بازی کنیم، نتیجه این نشود، ولی فوتبال است و این شگفتی ها.

سرمربی نساجی مازندران در بخش بعدی صحبتهای خود در رابطه با داوری بیان کرد: خسته نباشید به گروه داوری می‌گویم. آقای حیدری یکی از بهترین داور‌های ایران است. شخصیت و کاریزمای کامل داوری را دارد.