کاروان سفیران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) به امامزاده عباس (ع) ساری رسید

مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضورکاروان سفیران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) در امامزاده عباس (ع) ساری برگزار شد
  
به گزارش پایگاه خبری افق امامزاده عباس (ع) ساری ، مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضورکاروان سفیران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) در امامزاده عباس (ع) ساری برگزار شد
این کاروان مصادف با اول ذی القعده با حضور خدام حرم مطهرحضرت معصومه (س)  و به همراه داشتن پرچم متبرک آن بارگاه ملکوتی در آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری حضور پیدا کردند با استقبال زائرین ، مجاورین و خادمین این آستانه به زیارت این امامزاده مشرف شدند که در حاشیه این زیارت مدیر آستانه به معرفی شخصیت امامزاده پرداختند.
کاروان سفیران کریمه اهل بیت پس از زیارت در سالن اجتماعات شهید نوریان آستانه برنامه جشن ولادت آن بانوی مکرمه را برگزار کردند .
حجت الاسلام محمدرضا حسنی روحانی کاروان در مطلع سخنرانی خود بعد از تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت به روایتی از امام حسین علیه السلام  در تحف ‌العقول ص 251 اشاره کرد و اظهار داشت : انسان نباید از کسی درخواست حاجتی داشته باشد الا  کسی که دارای یکی از این سه خصوصیت باشد
۱. مومن و دین دار،
۲. جوانمرد
۳. صاحب اصالت خانوادگی
زیرا مومن به خاطر ایمانش و جوانمرد؛ به خاطر جوانمردی حیا می‌کند و دست رد به سینه تو نمی زند و صاحب اصالت خانوادگی؛ که می‌داند تو به خاطر نیازت، دوست نداری آبروی خود را از دست بدهی، او شخصیت تو را حفظ می‌کند و حاجتت را روا می‌سازد.
روحانی کاروان با بیان اینکه این سه خصوصیت در ائمه اطهار و امامزادگان یکجا جمع می باشد و مردم به آن بزرگواران مراجعه می کنند و دست خالی برنمی گردند، افزود : کرامات بسیار زیادی از ائمه اطهارسلام الله اجمعین شنیدید که امام رضا علیه السلام دست رد به سینه هیچ حاجت مندی نزده اند و امام جواد علیه السلام درخواست سائل را بدون عرضه و بیان حاجت براورده کردند.
حسنی ادامه داد : این دو خصیصه در حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها یکجا جمع شده و به کریمه اهل بیت مشهور است . گزارش های زیادی از کرامات ایشان داریم حاجات حاجتمندان را برآورده کردند تا جاییکه حتی ارادتمندان آستان ایشان از راه دور هم از این بانو حاجتی داشتند روا شد.
وی گفت : کاروان سفیران کریمه  متشکل از خادمین آستان ، مداح و سخنران به همراه پرچم متبرک حرم، در دهه کرامت به منظور عطراگین کردن فضای شهرها به عطر نام حضرت معصومه علیها السلام و ارتباط معنوی مردم ولایت مدار با حضرت به استانهای مختلف اعزام می‌گردند.
شرکت در مراسم های جشن دهه ولایت، دیدار با خانواده‌های شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع سلامت، سرکشی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و تجلیل از گروه‌های جهادی و مدافعان سلامت از برنامه های این کاروان است.
 گفتنی است پس از بیانات حجت الاسلام حسنی ، حاج اسماعیل نجفی از مداحان مشهور استان به مولودی خوانی و مدح حضرت معصومه (س) پرداختند
ودر حاشیه این مراسم از برخی ازفعالان عرصه فرهنگی و همچنین فعالان جبهه سلامت با اهدای قطعه از سنگ آن بارگاه قدسیه تجلیل به عمل آمد.