«قاب نقره ای»؛ آغاز انتقال تجربه در کارگاه زمستانی خانه سینمای مستند مازندران

« محمد رضا وطن دوست» فیلمساز نام آشنای مازنی مهمان اولین کارگاه انتقال تجربه فصل زمستان خانه سینمای مستند مازندران شد.
به گزارش روابط عمومی خانه سینمای مستند مازندران در این برنامه که با حضور بازیگر نقش مادر فیلم تحسین شده «لوتوس» برگزار شد، مستندهای کوتاه «لوتوس» و «لِسِک» از کارهای اخیر وطن دوست به نمایش در آمد و در ادامه کارگاه انتقال تجربه با طرح موضوعاتی از سوی کارگردان آغاز شد.
گفتنی است این نشست که با استقبال علاقمندان همراه شد، به سوژه یابی و پرداخت هنری موضوع اختصاص یافت و حضار در این باره به گفتگو پرداختند.

همچنین رسیدن به ساختار منسجم در فیلم از دیگر نکاتی بود که کارگردان فیلم کوتاه «لوتوس» به آن اشاره کرد و درباره آن مواردی را مطرح ساخت.

«محمد رضا وطن دوست» از فیلمسازان جوان و فعال استان با کارگردانی آثاری همچون «در دامان سرخ کوه» «وقتی لیموها زرد شدند» «لوتوس» «لسک» و… تجربه های موفقیت آمیز بیشماری در عرصه های ملی و بین المللی داشته است.
شایان ذکر است که نشست کارگاهی انتقال تجربه خانه سینمای مستند مازندران از سری برنامه های مصوب سال این تشکل بوده که با هدف توانمندسازی هنرمندان جوان و شناخت بیشتر فضای حرفه ای، در چهارشنبه های مستند، با حضور فیلمسازان برجسته استان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری مازندران برگزار خواهد شد.