کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد کشور در مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، با حضور نمایندگان سمن های جوانان کشور، نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور به میزبانی هتل مروارید نکا برگزار شد .

در نخستین روز برگزاری این رویداد ملی محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، ضمن خیر مقدم به جوانان حاضر در این کارگاه، از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، استاندار و شخص مدیرکل ورزش و جوانان در جهت برگزاری و میزبانی از نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود سمن های جوانان را پیشرو در برنامه های اجتماعی و کمک کننده دولت ها دانست و افزود؛ برای حرکت در مسیر توسعه کشور نیازمند مشارکت جوانان و سازمان های مردم نهاد هستیم. ییلاقی اشرفی در ادامه ، پیام استاندار مازندران را به مناسبت برگزاری این رویداد در استان قرائت کرد.

دکتر پاشا معاون اداره کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان نیز در ابتدای برگزاری این رویداد گفت : وزارت ورزش و جوانان نگاه متفاوتی به برگزاری این کارگاه دارد و انتظار است محورهای اصلی آن بصورت مستقل برگزار شود.

وی همچنین انتشار ویژه نامه این رویداد و ارسال به همه استان های کشور را از دیگر شاخص های مهم برگزاری کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد دانست و اظهار داشت؛ تلاش داریم خروجی مناسبی از این کارگاه داشته باشیم و سمن های جوانان به دلیل عدم اطلاع از قوانین درگیر مسائل حقوقی و مشکلات دیگر نشوند.

وی شبکه سازی سازمان های مردم نهاد را از دیگر اهداف وزارت ورزش و جوانان نام برد و تاکید کرد؛ ورزش و جوانان از ایده ها و طرح های خوب سمن ها حمایت خواهد کرد. لازم به ذکر است پس از صحبت های مسئولان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران، کلاس های این دوره با حضور اساتید مدعو رسماً آغاز به کار کرد.