مراسم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار اکبرنژاد از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه ، مدیرکل فرودگاههای استان و مسئولین فرودگاهی و شهرستانی و با مداحی برادر حاج محمد رضا بذری در فرودگاه بین المللی ساری برگزار شد.

سردار اکبر نژاد از فرماندهان دوران دفاع مقدس در آیین پاسداشت فرمانده شهید جهاد و مقاومت اسلامی در فرودگاه بین المللی ساری با اشاره به ماندگاری شکوه و عظمت حضور مردم در مراسم تشییع سردار دلها گفت: شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزت دوباره به ملت ایران داد.
وی با بیان اینکه عملیات انتقام ترور شهید سلیمانی با شلیک‌ موشک‌های بالستیک به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد سیلی نخست ما به دشمن است افزود: در مقابل زورگوییهای آمریکا خواهیم ایستاد و هر گونه توطئه را به لطف خداو به پشتیبانی ملت عاشورایی و پیرو ولایت و رهبری خنثی خواهیم کرد.
سردار اکبر نژاد همچنین خاطرنشان کرد: ما آغاز گر جنگی نخواهیم بود اما اعلام می کنیم باهرگونه اشتباه آمریکا و هم پیمانانش، دیگر تمام کننده جنگ آنها نخواهند بود .
در پایان مراسم ،جمعی از کارکنان و عوامل حفاظت پرواز و مسافران فرودگاه بین المللی ساری ضمن پاسداشت رشادتهای سردار جهاد و مقاومت، با قدردانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ادامه انتقام از آمریکا را خواستار شدند.