یادواره 600 شهید ورزشکار استان مازندران با محوریت 26 شهید ورزشکار نکا در مجموعه شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبستان « داوود آذرنوش» پنج شنبه شب( 28 آذر) در یادواره شهدای جامعه ورزش مازندران در نکا افزود: به دلیل تلاش های فراوان حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) در سال های مختلف قبل انقلاب و مبارزه با ظلم و ستم انقلاب ما به پیروزی رسید و اکنون در اوج بالندگی است.

رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور  اظهار کرد: تشکیل حکومت اسلامی توسط امام راحل موجب شد تا دشمنان فراوانی داشته باشیم و امام راحل به دنبال عزت ملت ایران و استقلال کشور بودند تا از زیر بار ظلم و ستم آمریکا و انگلیس خارج شوند.

وی با اعلام اینکه کشور ما در گذشته قبل از انقلاب وابسته به آمریکا بود، یادآور شد: زحمات امام راحل و خون شهدا موجب پیروی انقلاب شد و از وابستگی به کشورهای مختلف نجات یافتیم و موجب عزتمندی و استقلال کشور ما شد.

آذرنوش گفت: شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس با گوش سپرده به فرمان امام راحل و ولایت، موجب شدند که یک وجب از این خاک به دشمنان واگذار نشود و ما مدیون رشادت های شهدا هستم وباید با این یادواره ها در بزرگداشت نام و یاد شهدا تلاش شود.

به گزارش شبستان، یادواره شهدای جامعه ورزش مازندران با محوریت شهدای ورزشکار نکا، پنج‌شنبه شب با سخنرانی سردار آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.

مراسم معنوی یادواره شهدای جامعه ورزش مازندران در نکا با مداحی کربلایی اباذر رخفروز و با شعرخوانی کربلایی نقی ذبیحی همراه با نی نوازی علی عباسی پنج شنبه 28 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا در حرم شهدای گمنام نکا برگزار شد.