مراسم احیای باغ ایرانی صفرآباد ساری در روز جهانی کار و کارگر

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، همزمان با روز جهانی کار و کارگرمراسم احیای باغ ایرانی صفرآباد با حضور علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، سردار ملکی مدیرکا حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، عباسی معاون فرماندار ساری، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

«احیای باغ ایرانی صفرآباد»، نخستین باغ تلفیقی شمال کشور در مرکز استان است این پروژه بزرگ گردشگری _ تفریحی در زمینی به مساحت هفت هکتار در پنج کیلومتری شهر ساری واقع‌شده است که باهدف توسعه پایدار مرکز استان، احیا و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار می‌گیرد.

مجموعه باغ ایرانی صفرآباد که تلفیقی از باغ گل‌ها و باغ ایرانی است پس از احیا به یکی از مراکز گردشگری زیبای شهر ساری تبدیل و یکی از جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران این خطه از شمال کشور می‌شود که چشم‌اندازی زیبا و متفاوت از شهر ساری را برای مرکز نشینان پدید می‌آورد.

کارگران نمونه شهرداری ساری تجلیل شدند

 همزمان با روز جهانی کارگر و آیین اغاز عملیات اجرایی باغ ایرانی صفرآباد از کارگران نمونه شاغل در بخش های مختلف مجموعه شهرداری ساری تجلیل شد.

در این مراسم از زحمات کارگران نمونه شهرداری ساری که در سازمان های تابعه مشغول به خدمت رسانی هستند با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد.

عملیات اجرایی 4 پروژه عمرانی در ساری

همچنین در این روز پیش از مراسم احیای باغ ایرانی صفرآباد، عملیات اجرایی پروژه‌های ، احداث پارک پایداری در مرکز فرهنگی باغ‌موزه دفاع مقدس، احداث مسجد صاحب‌الزمان (عج) و احداث پارک محله‌ای امام رضا (ع) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد.